گوگل اس ام اس مجدد و دسترسی به Tasker را مجددا راه اندازی کرده است

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : ما هفته گذشته گزارش دادیم که برنامه محبوب آندروید Tasker، دسترسی به تماس های سیاهههای مربوط و ارسال،... با عنوان : گوگل اس ام اس مجدد و دسترسی به Tasker را مجددا راه اندازی کرده است بخوانید :

ما هفته گذشته گزارش دادیم که برنامه محبوب آندروید Tasker، دسترسی به تماس های سیاهههای مربوط و ارسال، دریافت و خواندن توابع SMS را رد کرد. این به معنای غیرفعال کردن بسیاری از ویژگی های برنامه به دلیل سیاست Google برای محافظت از حریم خصوصی کاربران است. گوگل از زمان بازگرداندن Tasker به این توابع تا زمانی که توسعه دهندگان به برخی از قوانین و مقررات پیوست.

 
برای هر کسی که از نسخه پرداخت شده Tasker استفاده می کند یا از آن استفاده کرده است، این خبر خوبی خواهد بود زیرا بسیاری از وظایفی که به دسترسی به این توابع کمک می شود، به طور موقت غیر قابل استفاده هستند.

همانطور که قبلا گزارش کردیم، توسعه دهندگان می توانند درخواست خود را معاف کنند. طراح Tasker، João Dias در ابتدا برای چنین معافیتی برای Tasker اعمال کرد، با توجه به این که بسیاری از کاربران آن از تماس و عملکردهای متن استفاده می کنند. گوگل ابتدا درخواست خود را رد کرد و اعلام کرد که Tasker برای هر یک از معافیت های خاص واجد شرایط نیست. دیس پس از آن تجربه خود را به صورت عمومی به اشتراک گذاشت، از جمله پاسخ کامل از تیم Google Play.

تیم Google Play از زمان شروع واکنش اولیه خود، به این معنی است که Tasker در حال حاضر قادر به انجام درست دوباره است. از آن زمان گوگل از صفحه پشتیبانی پشتیبانی از Android پشتیبانی کرده است تا لیست جدیدی از استثناء را شامل شود. Tasker - و برنامه های مشابه - در حال حاضر تحت بخش "خودکار سازی کار" قرار دارد که یک دسته معافیت برای دسترسی به سیاهههای تماس و SMS است.

 

همه برنامه های کاربردی اتوماسیون کار تأیید نشده اند و برخی هنوز دسترسی به این ویژگی ها را ندارند، حتی با مجوزهای به روز شده. این بدان معنی است که ممکن است هنوز توسعه دهندگان مجبور به جستجوی مشاوره Google برای به دست آوردن این مجوزهای اضافی باشند.

...
نویسنده : hedi بازدید : 2 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 17:21