زمین موسیقی APPLE بر روی AMAZON ECHO، به عنوان APPLE شعبه OUT

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : در خبرهای جدید که ممکن است به شما کمک کند تا از تنظیم دستگاه خود پراکنده، ناامید کننده استفاده کنید،... با عنوان : زمین موسیقی APPLE بر روی AMAZON ECHO، به عنوان APPLE شعبه OUT بخوانید :

در خبرهای جدید که ممکن است به شما کمک کند تا از تنظیم دستگاه خود پراکنده، ناامید کننده استفاده کنید، آمازون امروز اعلام کرد که دستگاه های اکو از موسیقی اپل از 17 دسامبر پشتیبانی می کند. این موفقیت کوچک در جنگ های جریان است؛ جریان استراتژی و شما باید نیاز فزاینده اپل را به فراتر از سخت افزار برای تشکر از شما.

هنگامی که مهارت مکالمه اپل Alexa در ماه آینده اجرا می شود، همه چیزهایی که باید برای ضربه زدن به Beats 1 فعال کنید و حساب کاربری خود را پیوند دهید. سادگی تعویض آن بر روی موضوعات نخل است که در وهله اول آن را دریافت کرده است. بعد از همه، آمازون و اپل از لحاظ تاریخی دقیقا جوانتر نیستند.

اما شرایط هر دو شرکت را به نقطه ای رساند که در واقع آنها باید در نظر بگیرند که چه بهتر برای مشتریانشان. در این مورد، این بدان معنی است که یکی از محبوب ترین پلتفرم های موسیقی در ایالات متحده در محبوب ترین بلندگو فعال صوتی موجود باشد.

"آنها بارها و بارها بر روی چیزهایی نظیر اینکه آیا خوانندگان Kindle می توانند کتابهای Kindle را در iPad بخوانند یا خیر، و سالها بعد این بود که آیا شما می توانید دستگاه های Apple TV را در آمازون خریداری کنید،" جیمز مک کوویوی تحلیلگر در تحقیقات Forrester. "اما این توقف بین دو شرکت تا حدودی دچار افتتاح شده است."

شما شاهد علائم این دیستن هستید. برنامه Prime Video آمازون در نهایت یک سال پیش در Apple TV وارد بازار شد. و فقط چند هفته پیش، شرکت ها توافق کردند تا آخرین محصولات اپل را در قفسه های دیجیتالی آمازون قرار دهند. با این حال، قرار دادن موسیقی اپل در اکو، شاید بزرگترین پیشرفت، به ویژه برای مصرف کنندگان باشد.

"اگر شما یک مشتری دارید که دستگاه شما دارد، آنها همچنین نیاز به دسترسی به خدمات خود را در هر کجا که اتفاق می افتد."

JAMES MCQUIVEy، تحقیقات FORRESTER

در حالی که اپل یک بلندگوی متصل به خود دارد، HomePod گران است و نسبتا محدود است. در همین حال، دستگاه های اکو به طور مداوم در سراسر جهان گرفته شده است، با آمازون فروش 50 میلیون سخنرانان الکسا از تابستان امسال. در عین حال، موسیقی اپل حداقل 50 میلیون مشترک دارد. هر کسی که در درون تقاطع دیاگ ون زندگی می کند، دو مورد خوب بازی نکرده است. مطمئنا، آنها می توانند اپل موسیقی را با اتصال آی فون خود به Echo خود را با بلوتوث بازی کنند، اما هدف کلی از داشتن یک بلندگو که می توانید در آن فریاد بزنید، نادیده گرفته می شود.

دستاوردهای آمازون نسبتا ساده است. این ممکن است سرپرست معرفت هوشمند باشد، اما خانواده های دستگاه های Google Home از رقابت جدی برخوردارند. اگر الکسا بخواهد به عنوان یک پلتفرم واقعا موفق شود، باید به همه خدمت کند.

دیو لیمپ، معاون ارشد Amazon Devices، در یک پست وبلاگ اعلام کرد که "موسیقی یکی از محبوب ترین ویژگی های الکسا است." "ما متعهد به ارائه دهندگان ارائهدهنده موسیقی بزرگ به مشتریانمان هستیم و از همان ماه گذشته با انتشار API Music Skill به توسعه دهندگان، ما انتخاب موسیقی در Alexa را گسترش دادیم تا خدمات بیشتری را در سطح بالا قرار دهیم."

اگر چیزی وجود داشته باشد، افزودن موسیقی اپل فقط بر روی موجودیت آمازون افزوده می شود. "هنگامی که آنها برای اولین بار اعلام کردند که قرار است Spotify را در پلت فرم اکو قرار دهند، بسیاری از مردم ابروی خود را بالا برده اند. اما این به طور مداوم روش آمازون است: خدمت به مشتری اول و نگرانی در مورد مناقشات بالقوه بعد، "McQuivey می گوید.

پس از آن اپل سمت جالبتری از معادله را ارائه می دهد. هیچ شرکتی ارزش باغ های دیواره ای را نداشته و یا بیشتر از آنها سود می برد. اما طی دو سال گذشته، دو کروپینو در کوپرتینو ایستاده است: فروش واحد آیفون کمی کاهش یافته و درآمد حاصل از خدماتی مانند موسیقی اپل به طور پیوسته افزایش یافته است. در حالی که اعداد فروش هنوز هم نزدیک به آی فون هستند، بخش خدمات اپل به میزان قابل توجهی پول بیشتری نسبت به iPads ها و Mac ها به ارمغان می آورد و همچنان به طور پیوسته رشد می کند. اما نمی تواند این مسیر را به تنهایی حفظ کند.


بن بجارین، تحلیلگر اصلی در استراتژی های خلاق، می گوید: "بیشتر اپل می خواهد به خدمات یا بیشتر اعتقاد داشته باشد که کسب و کار خدمات آنها باید رشد کند، بیشتر آنها قصد دارند به سیستم عامل های دیگر برسند." "اگر شما یک مصرف کننده هستید و برای اشتراک هزینه می کنید، انتظار دارید که آن را در بیش از یک مکان قرار دهید."

با توجه به جاه طلبی های گسترده تر اپل، همه اینها به طور فزاینده ای مهم می شود؛ این برنامه قصد دارد مجموعه ای از محتوای ویدیوی اصلی را در سال آینده راه اندازی کند.

سابقه اخیر در اینجا وجود دارد. اپل قبلا موسیقی اپل را در فروشگاه Google Play برای دستگاه های اندرویدی عرضه کرده است. اما ممکن است نمونه ای حتی مناسب تر برای اشاره به سال هایی که پشت سر گذاشته می شود: iTunes باشد. پخش کننده موسیقی دسکتاپ اپل در سال 2001 به عنوان یک انحصار اپل راه اندازی شد. اما این شرکت به سرعت متوجه شد که صدای میلیون ها صاحب کامپیوتر نیز بی نظیر نیز iPod را برگزار می کند. در سال 2003، آیتونز برای ویندوز راه اندازی شد.

 

...
نویسنده : hedi بازدید : 2 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 17:18