طراحی مجدد Google Play w / ناوبری جدید، سازماندهی و رابط کاربری روشن به طور گسترده در اندروید انجام می شود

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : برای بخش بهتر 2018، فروشگاه Google Play در اندروید ناوبری جدید را آزمایش کرده است. از لحاظ سازماني، ... با عنوان : طراحی مجدد Google Play w / ناوبری جدید، سازماندهی و رابط کاربری روشن به طور گسترده در اندروید انجام می شود بخوانید :

برای بخش بهتر 2018، فروشگاه Google Play در اندروید ناوبری جدید را آزمایش کرده است. از لحاظ سازماني، ساده تر است و باعث كاهش دوگانگي مي شود، اما تا حدودي از خروجي است. از اواخر این ماه، طراحی مجدد Google Play به طور گسترده ای در اندروید انجام می شود.

 
 
ما برای اولین بار در ماه آوریل با نسخه 9.7 از Google Play دیدگاه جدیدی پیدا کردیم. از آن زمان، طراحی بالغ شده است اما اصول پایه هنوز وجود دارد. کشوۀ ناوبری در حال حاضر به برنامه ها و بازی ها اختصاص داده شده است و میانبرهایی برای باز کردن سایر فروشگاه های رسانه ای حذف شده است.

در حالی که کاربران هنوز هم می توانند برنامه های پخش فیلم و تلویزیون اختصاصی، کتاب ها و برنامه های موسیقی را از کشوۀ مجازی سریعتر باز کنند، دیگر نمی توانند به سرعت به مرور یا خرید رسانه ها بپردازند. در واقع، این میانبرهای جدید به حساب، روش پرداخت، بازی حفاظت و تنظیمات زیر منتقل شده است.

تنها راه دسترسی به این فروشگاههای محتوا، بازگشت به صفحه اصلی است و به نوار برگه مربوطه فقط در زیر نوار جستجو ضربه بزنید.

 Google Play redesign Android قبلی قبلی
در همین حال، نوار برنامه در "برنامه های من و بازی" در حال حاضر کاملا سفید - مطابق با زبان طراحی گسترده تر گوگل - با لهجه قبلی سبز تنها در حال حاضر توجه داشته باشید که چه تب شما در حال حاضر در حال مشاهده. جستجوی ناخوشایند از گوشه سمت راست بالا رفته است، در حالی که در حال حاضر یک دکمه برگشت در سمت چپ بالای صفحه وجود دارد، به جای یک منوی همبرگر.

این به احتمال زیاد در نظر گرفته شده برای ساده سازی ناوبری با تشویق کاربران برای اولین بار به بازگشت به صفحه اصلی برای شروع یک اقدام جدید است. علاوه بر این، "لیست علاقه مندی ها" اکنون با "اطلاعیه ها" و "اشتراک ها" در کشوۀ خالی گروه بندی می شوند.

 Google Play redesign Android قبلی
این نوار برنامه سفید نیز در منوی حساب موجود است، که اکنون به جای یک لیست اصلی، زبانه ها را استفاده می کند. تب ترجیحات ایمیل ها را دنبال می کند، به دنبال پاداش، تاریخ سفارش و خانواده می پردازد. منوی تنظیمات Play Store نیز درمان سفیدی سفید را می گیرد و به نظر می رسد بسیار شبیه تم Google Material است.

نسخه 12.6.13 نسخه پایدار از برنامه است، اما این طراحی مجدد Google Play برای آندروید از طریق یک به روز رسانی در سمت سرور انجام می شود که امروزه دستگاه های بیشتری را می گیرند. اگر شما آن را فعال نکنید، سعی کنید فروشگاه Google Play را از منوی Recents و بارگیری مجدد یا پاک کردن داده ها در تنظیمات سیستم بپوشانید.

...
نویسنده : hedi بازدید : 2 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 17:15