شما دو سن دارید، زیستشناسی و بیولوژیکی. در اینجا دلیل آن اهمیت دارد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : یادآور یک صحنه از "شبکه اجتماعی"، تخته سفید در محقق و پروفسور دفتر مکتب پزشکی یال مورگان ل... با عنوان : شما دو سن دارید، زیستشناسی و بیولوژیکی. در اینجا دلیل آن اهمیت دارد بخوانید :

یادآور یک صحنه از "شبکه اجتماعی"، تخته سفید در محقق و پروفسور دفتر مکتب پزشکی یال مورگان لوین در یک سری از حروف و اعداد پوشش داده شده است. او کلاه قرمز را به نشانگر خشک پاک می کشد و به کار خود ادامه می دهد.

در مقابل او، معادله در طول چند خط گسترش می یابد و بیشترین سطح را می گیرد. این الگوریتم یک راه جدید برای تفکر در مورد سن است.
لوین گفت: "در آزمایشگاه من در بسیاری از انواع اقدامات پیری کار می کنیم." "یکی از جدیدترین آن ها بر اساس اقدامات خون شما در انتصاب پزشک معمول شما است. ما اساسا آن ها را می گیریم و آنها را با استفاده از الگوریتم های مختلف ترکیب می کنیم تا آنچه را که سنن فنوتیپی فرد یا سن بیولوژیکی آن را می نامیم، ترکیب کنیم."

زندگی طولانی تر
اساسا، هر کس دارای دو سنی است: سن زمانی، چند ساله تقویم می گوید که شما، و یک سن فنوتیپی یا بیولوژیکی، اساسا سن که بدن شما عملکرد آن را با مقیاس سالم تناسب اندام یا سلامت مقایسه می کند.
لویین گفت: "افرادی که در یک دوره زمانی مشابه هستند همگی با خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی یا سرطان یا حتی مرگ همخوانی ندارند." "آنچه که [سن بیولوژیکی] انجام می دهد، در واقع به ما یک ایده بهتر را می دهد که در آن کسی برای سن خود چه می گوید."
پروفسور دیوید سینکلر، مدیر کل مرکز زیست شناسی پیری دانشکده پزشکی هاروارد، پل فلگل گنن، گفت: "سن زمانی ما چند سال است که ما واقعا نداریم. این یک عدد سطحی است." "ما همه ساله به لحاظ زیست شناختی با نرخ های متفاوت بر اساس ژن های ما، آنچه که ما می خوریم، چقدر تمرین می کنیم و چه مواد زیستی ما در معرض آن هستیم. سن بیولوژیکی چیست که سلامتی ما را تعیین می کند و در نهایت طول عمر ما است. باید از بین برود. در آینده، با پیشرفت در توانایی ما برای کنترل سن بیولوژیکی، ما ممکن است شمع های کوچکتر را در کیک ما نسبت به قبل داشته باشیم. "
با تمرین باستانی کیجونگ، به آرامی و طولانی زندگی کنید
با تمرین باستانی کیجونگ، به آرامی و طولانی زندگی کنید
لوین و تیم او نه عدد بیومارکر را شناسایی کردند که در یک آزمایش خون ساده انجام شد که به نظر می رسید تاثیر گذار ترین در طول عمر است. بیومارکرها شامل قند خون، اقدامات کلیوی و کبدی، و اقدامات ایمنی و التهابی است.
Levine این عدد را به کامپیوتر وارد می کند و الگوریتم بقیه را انجام می دهد.
افرادی که دارای سن بیولوژیکی کمتر از سن آنها هستند، خطر مرگ و میر پایینتری دارند، در حالیکه افراد سالخورده از دیدگاه بیولوژیکی، خطر مرگ و میر بیشتری دارند و به طور بالقوه مستعد ابتلا به بیماریهای مرتبط با سن بالاتر هستند.
اما شاید مهمتر از همه در اینجا - بر خلاف نتایج آزمایشات ژنتیکی - این است که این اقدامات می تواند تغییر کند. پزشکان می توانند این اطلاعات را به دست آورند و به بیماران اجازه دهند تا تغییرات در شیوه زندگی، رژیم غذایی، ورزش و عادات خواب را تغییر دهند و امیدواریم اقداماتی را برای کاهش خطر و بهبود سن بیولوژیکی خود انجام دهند.
گیاهان و تناسب اندام شدید: چگونه یک مرد سال ها را به زندگی خود اضافه کرد
گیاهان و تناسب اندام شدید: چگونه یک مرد سال ها را به زندگی خود اضافه کرد
لوین گفت: "من فکر می کنم موضوع هیجان انگیز در مورد این تحقیق این است که این چیزها در سنگ قرار نمی گیرند."
"ما واقعا در مورد چگونگی تغییر برخی از این نشانگرها اطلاعات زیادی خواهیم داشت. من فکر می کنم اطلاعات زیادی در این روند داده شده است، امیدواریم قبل از اینکه کسی بیماری را توسعه دهد و سپس واقعا می تواند اقدامات خود را برای بهبود سلامت خود قبل از اینکه دیر کند "
لویین، که از زمان ابتلا به یک دختر جوان با پیری مجذوب شده است، حتی تعداد خود را به الگوریتم وارد کرده است. او از نتایج شگفت زده شد.
او گفت: "من همیشه خودم را یک فرد سالم در نظر گرفتم." "من از لحاظ جسمی فعال هستم؛ من چیزی را که من به عنوان یک رژیم غذایی نسبتا سالم در نظر می گیرم، می خورم. نتایج من را برای آنکه من امیدوار بودم پیدا نکنم."
او اکنون سعی می کند خواب بیشتری پیدا کند و رژیم غذایی او را تغییر دهد و تمرین را انجام دهد. او گفت: "این یک تماس بیدار بود."
دریافت خبرنامه هفتگی CNN Health
ثبت نام در اینجا برای به دست آوردن نتایج در دکتر دکتر Sanjay Gupta هر سه شنبه از تیم بهداشت CNN.

لوین در حال کار با یک گروه برای ارائه دسترسی به الگوریتم آنلاین است تا هر کس بتواند سن بیولوژیکی خود را محاسبه کند، خطرات احتمالی را شناسایی کند و در طولانی مدت به سلامت خود کمک کند.
لوین گفت: "هیچ کس نمی خواهد زندگی بسیار طولانی خود را هنگامی که در سلامت بسیار ضعیف است و بیماری های مزمن زیادی داشته باشد، گفت. او گفت با تأخیر در شروع بیماری ها و مشکلات شناختی و عملکرد فیزیکی، "مردم هنوز هم می توانند در جامعه شرکت کنند." "من فکر می کنم این ایده ای است که باید تلاش کنیم."

...
نویسنده : hedi بازدید : 2 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 12:41