اینستاگرام ومارکتینگ

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چکیده : سئو و اینستاگرام مارکتینگ به عقیده من حداقل در فضای مجازی برای مسلط شدن به هر شبکه اجتماعی و یا... با عنوان : اینستاگرام ومارکتینگ بخوانید :

سئو و اینستاگرام مارکتینگ

به عقیده من حداقل در فضای مجازی برای مسلط شدن به هر شبکه اجتماعی و یا هر نوع کسب و کاری نیاز می باشد شما دو یا سه سال تجربه کسب کنید .نمیشود با یک دوره و یا خواندن پی دی اف و حتی تحصیلات آکادمیک مدعی شد کار را بلد شده ایم.یادم هست دو سال پیش در اینستاگرام همیشه به این فکر میکردم چه طوری می شود فعالیت پیوسته داشت بدون اینکه پالیسی آن ( قوانین و مقررات) نقض شود به دنبال راه حل های مختلف رفتم و در کنار بررسی هایم دو تا پیج غیر شخصی راه اندازی کردم تا روش هایی را که یاد گرفتم پیاده کنم اعتقاد دارم چه در سئو و چه در اینستاگرام مارکتینگ و هر نوع فعالیتی باید موش آزمایشگاهی شما فراهم باشند.یک پیج نیز خریداری کردم مربوط به فن پیج یک گروه موزیک بود با حدود۳۰ کا فالوور ، این یه تجربه جدید بود با کاربران بسیار زیاد که چیز های زیادی یاد گرفتم مانند اینکه سعی کنید مطالبی مخالف با عمومیت جامعه نگذارید چراکه اداره یک پیج بزرگ کاملا استراتژی متفاوتی دارد نسبت به پیجی با ۱۰۰ فالوور شما در این حالت باید به فکر افکار عمومی نیز باشید اگر در مورد بازیگر محبوبی بد گویی یا خلاف انتظار عموم بگذارید ریپورت هایی را دریافت خواهید کرد که منجر به دیس شدن یا غیر فعال شدن اکانت شما با دارآمد چند میلیونی به مدت حداقل ۱ ماه خواهد شد.پیج دیگری را خریداری کردم در سال ۱۳۹۶ به مبلغ ۲۰ میلیون با تعداد فالور های ۲۲۰ هزار و درآمد ۳ میلیون در ماه به نام بازیگران سینما و به مدت حدود دو سال بر روی آن کار کردم به دلیل اعتبار بالای پیج ادمین های زیادی به اصطلاح با ما تب لایک میرفتن هر پست ما حداقل ۴۰هزار بازدید یکتا یا همان ریچ داشت. پس برای کسب درامد با پیج های بزرگ نیاز به تعامل با سایر ادمین های اینستاگرام دارید.

تب لایک به روشی در اینستاگرام مارکتینگ گفته می شود که در آن ادمین های پیج‌ها در گروه‌های اینستاگرام و تلگرام دور هم جمع می‌شوند و پست های یکدیگر را لایک می کنند.

در روش “گروه تب لایک اینستاگرام" به دلیل لایک شدن پست‌ها توسط ادمین ها با پیچ های خودشان این پست ها به کاربران بیشتری نمایش داده می شود و در نتیجه احتمال بیشتری برای ورود به بخشاکسپلور اینستاگرام دارند.

الگوریتم های اینستاگرام :

بله اینستاگرام هم مانند گوگل دارای الگوریتم هایی می باشد که سئو کار ها بهتر با رفتار این الگوریتم ها آشنا می شوند. اینستاگرام یک الگوریتم مشخص دارد که مخصوص پیج هایی با فالوور زیاد می باشد یعنی رفتاری که با نوع پیج ها میشود با یک پیج تازه تاسیس و یا تعداد دنبال کننده کم بسیار متفاوت است.در این نوع پیج ها آنفالو کردن کاربران در صورتی که در مدت زمان کوتاهی صورت بگیرد به اصطلاح ادمین های اینستا پست به اکسپلور نمی رود.

 

یک الگوریتم کیفیت اینستاگرام معرفی کنم به نام شادو بن(shadowban) که به حالتی گفته میشود که پست شما با وجود هشتگ بازدید ندارد یعنی اینستا شما را مجازات کرده و قدرت شما را کم کرده است معمولا زمانی اتفاق می افتد که شما در تب لایک زیاده روی کرده باشید هشتگ های نامرتبط که صرفا برای افزایش بازدید زده می شود نیز در شادو بن شدن پیج موثر می باشد.

یکی دیگر از عوامل موثر شادوبن شدن در اینستاگرام کپی کردن مطالب از پیج های دیگر می باشد بدون آنکه حق کپی رایت شرکت مذکور رعایت شده باشد.

دقت کنید اگر شما حتی موسیقی بک گراند یک کلیپ خود را به صورت غیرمجاز از برندی برداشته باشید در صورت پیگیری حتما به مشکل برخواهید خورد.

یکی از صاحبان کسب و کار که با من تماس گرفت از هشتگ یک برند دوربین استفاده می کرد و کمپانی از این طریق پیچ را پیدا و گزارش داده بود.

در حین گزارش ممکن است پست شما حذف شود اما الگوریتم های اینستاگرام نیز این موضوع را پیگیری خواهند کرد و صفحه شما محدود خواهد شد.

منبع : owjseo.com

 
...
نویسنده : hedi بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت: 18:23